Lūdzu, pagrieziet jūsu tālruni vertikāli

Darījumi ar bankām

ROSENTHAL advokāti sniedz profesionālas juridiskās konsultācijas par dažādiem darījumiem, kas tiek slēgti ar bankām vai citiem finansējuma devējiem. Piemēram, ja finansējums paredzēts būvniecībai, tehnoloģisko iekārtu vai krājumu iegādei, kredīta līguma noteikumi var būt sarežģīti un darījuma juridisko seku izvērtēšanai un arī sarunām ar banku par kredīta līguma noteikumiem var būt nepieciešama advokāta palīdzība. Īpaši darījumos ar ārvalsts partneriem var būt nepieciešama bankas garantija vai akreditīvs.

Precīza un pareiza bankas garantijas un akreditīva teksta sagatavošana ir būtisks priekšnoteikums sekmīgai darījuma realizēšanai. Bankas garantijas teksts ir tiešā veidā saistīts ar darījuma pamatlīgumu un darījuma struktūru kopumā. Juridiskais atbalsts pareizā darījuma noformēšanā var būt izšķirošs, lai samazinātu materiālu zaudējumu riskus neveiksmīga darījuma rezultātā.

ROSENTHAL advokātu pieredze banku sektorā nodrošina kompetentu juridisko atbalstu ar bankām saistītu darījumu slēgšanā. Tas ietver bankas piedāvāto noteikumu izvērtēšanu, pieprasītā nodrošinājuma (ķīlu un galvojumu) struktūras izvērtēšanu un iespēju ieteikt racionālus risinājumus katram konkrētajam gadījumam.

Raksti mums, ROSENTHAL advokātiem, un sarunāsim tikšanos: info@rosenthal.lv

« Atpakaļ